Gizlilik Bildirimi

CEPKASK İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (bundan böyle "Cepkask A.Ş" olarak anılacaktır.) web de geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Cepkask A.Ş’nin kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Cepkask A.Ş Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Cepkask A.Ş ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Cepkask A.Ş veri tabanında bulunmaktadır. Cepkask A.Ş deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Cepkask A.Ş Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "Abone İşlemleri"nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Cepkask A.Ş , hem de Cepkask A.Ş’nin diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.
Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
Cepkask A.Ş, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.
Bilgilerinizin Paylaşımı
Cepkask A.Ş Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Cepkask A.Ş tarafından paylaşılmamaktadır. Cepkask A.Ş, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Cepkask A.Ş Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Cepkask A.Ş veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Cepkask A.Ş, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

Cepkask Sigortası

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Cepkask A.Ş’nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, Cepkask A.Ş’den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Cepkask A.Ş portalındaki on line aktivite, gerekse Cepkask A.Ş’ye bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Cepkask A.Ş tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Cepkask A.Ş aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.Cepkask A.Ş şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Cepkask A.Ş, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.“CEPKASK İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ web sitesi" veya "Web Sitesi"; CEPKASK İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 'e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.Lütfen CEPKASK İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ web sitesi'ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.