Cepkask Ürünlerimiz

Cepkask Cep Telefonu Güvence Hizmet Paketi

Cepkask Cep Telefonlarının ‘Çarpma, Kırılma, Sıvı Teması, Yüksek Voltaj, Hırsızlık, Kapkaç, Gasp ve Doğal Afetler ‘gibi garanti kapsamına girmeyen kullanıcı hatalarına karşı cihazları 1 yıl teminat altına alan bir hizmet paketidir. Cepkask sıfır,her marka model ve faturalı telefonlara aynı zamanda yurt dışından getirilmiş telefonlara hizmet verir.

Cepkask cep telefonunuzu Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı Teması, Yüksek Voltaj, Kavrulma, Gasp, Kapkaç, Hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alırken ayrıca müşterilerine Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Lojistik, Call Center gibi hizmetler verir.

Teknokask Elektronik Cihaz Güvence Hizmet Paketi

Notebook, Tablet Pc, Televizyon, Fotoğraf makinesi gibi elektronik cihazlara hizmet vermektedir..

Teknokask, Türkiye nin ilk ve tek kapsamlı Elektronik Cihaz Hizmet Paketidir. Teknokask marka model ayırmadan yeni alınmış tüm elektronik cihazlara sertifika kapsamında 1 yıl hizmet verir.
Her marka, model notebook, tablet pc, plazma - led tv, fotoğraf makinesi, video kamera, projeksiyon v.s elektronik cihazları olanlar Teknokask satın alabilir.

Teknokask, sadece faturalı ve yeni elektronik cihazlara hizmet vermektedir. Teknokask yurt dışından yolcu beraberinde getirilen elektronik cihazlara da hizmet vermektedir. Satış faturasının olması yeterlidir.

Teknokask, üretici garantisi (Epidemik hatalar) dışında kalan ve hırsızlıklar dahil kullanıcı hatalarını (kırılma, sıvı teması, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, kavrulma, deprem hariç doğal afetler v.s) ve danışmanlık, teknik destek, hukuki destek, çağrı merkezi, teknik servis hizmetlerini vermektedir. Teknokask’ın Türkiye Genel Distribütörlüğünü ülkemizin önde gelen dağıtım şirketleri Plartform A.Ş ,Deep Teknoloji ,ARENA Bilgisayar A.Ş, EXA Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış Tic. Ltd. Şti ve Koyuncu Elektronik A.Ş üstlenmiştir.
Cepkask Cep Telefonu Sigortası