Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'de bir ilk!

Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri San. Tic. A.Ş, 60 yıllık sigortacılık tecrübesi ile 2003 yılında Türkiye’de ilk defa Cep Telefonları için Cepkask, 2007 yılında da Notebook, Tablet, Fotoğraf Makinesi ve Televizyonlar için Teknokask Hizmet Paketlerini tüketicinin hizmetine sundu.

Cepkask A.Ş elektronik cihazları, yasal garanti kapsamı dışında kalan Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek Voltaj sebebiyle oluşan arızalara yıllık abonman tamir, bakım, onarım, asistans servis destek hizmeti verirken ayrıca müşterilerine Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki ve Mali Danışmanlık, Kurulum, Veri Kurtarma, Teknik Servis gibi hizmetleri de bir bütün olarak sunan satış sonrası hizmetler şirketidir.

Cepkask A.Ş 1.500 m2 ofis alanında, yüze yakın konusunda deneyimli uzman personeli, yüksek teknolojik altyapısı, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Şikâyet Yönetimi yeterlilik sertifikalarına sahip, güçlü sermaye yapısı ile global çapta hizmet veren İstanbul merkezli bir şirkettir.

Cepkask A.Ş marka iş birlikleri, kurumsal müşterileri, distribütörleri, 8000'den fazla bayisi ve www.cepkask.com.tr e-ticaret sitesi aracılığıyla son kullanıcı ile buluşmaktadır.