Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden sıkça gelen soruların tümünü derledik...

Cepkask ödeme sistemi tamamen PayU Türkiye platformu üzerinden çalışmaktadır. PayU Türkiye, Dünya’da 16 ülkede hizmet veren ve 2011 yılından bu yana Visa ve Master Card tarafından onaylanmış, BDDK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından izinli Türkiye’nin ilk lider ödeme servis sağlayıcısıdır.

2- 12 taksitte alabilirsiniz.

Garanti elektronik cihazın üretim esnasındaki üretici hatalarını kapsar. Cepkask ise kırılma, sıvı teması gibi kullanıcı hataları gibi durumları kapsar. Bu riskleri garantiniz karşılamayacaktır.

Türkiye’de Cepkask’a benzer bir çok hizmet paketi vardır. Ancak en geniş hizmet kapsamını en ekonomik fiyatlar ile sunan Cepkask’dır.

Cepkask A.Ş de tüm işlemler yüksek teknoloji ile online yürütülmektedir. Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketinizi satın alma işleminiz sonunda, cep telefonunuza kısa mesaj ile hizmetin başladığı bilgisi gelirken, mail adresinize de adınıza düzenlenmiş E-Faturanız ve Hizmet Sertifikanız online olarak gönderilecektir.

Satın almayı gerçekleştirdiğini andan itibaren hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Satın alma tarihinden itibaren iki yıldır.

Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri, çarpma düşme sonucu oluşan kırılmaları, sıvı teması, kavrulma, yüksek voltaj, danışmanlık, teknik destek, veri kurtarma, kurulum, hukuki ve mali danışmanlık gibi hizmetleri bir bütün olarak sunmaktadır.

30 Gün geriye dönük olarak Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketlerini alabilirsiniz.

Hasar durumunda sertifikanızı imzalayarak ve sertifika arkasındaki formu doldurup, istenen evraklar ile beraber elektronik cihazınızı web sitemizdeki şirket merkezimize en geç 5 gün içinde gönderiniz.

Olay halinde elektronik cihazınızın ve Cepkask faturanızın aslını cep telefonunuz beraberinde göndermelisiniz.

Daha önce kırılmış cep telefonunuza Cepkask alamazsınız. Aksi durumda suistimal sebebiyle yasal yollara müracaat edilir.

18 Yaşından küçükler ancak kurumsal okul projelerinde, yasal varisleri aracılığıyla Cepkask satın alabilirler.