Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Uzmanlık, Deneyim, Dürüstlük, Şeffaflık...

Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri A.Ş, Tüketici Elektroniği Sektöründe Satış Sonrası Hizmetler kapsamında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Cepkask A.Ş, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Kalite belgelerine sahiptir.

Cepkask A.Ş’ni sektör lideri yapan ve rakipsiz kılan ana faktörler, ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri olan uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, köklü geçmiş, teknolojik altyapı ve mevzuat bilgisidir.

Cepkask A.Ş, bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları, güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, deneyimli iş ortaklarıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Cepkask A.Ş uzman kadroları, deneyimli ve yaygın satış kanallarıyla müşterilerini bilgilendirmek, hizmetleri hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti anlayışı, teknoloji kullanımı, hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar.

Rekabet gücünün korunması, hizmet kalitesinin sürekliliği kadar iyileştirilmesine de bağlıdır. Bu bağlamda müşterilerimiz, satış kanallarımız ve diğer kanallardan gelen geri bildirimler, düzeltici ve önleyici faaliyetler, iç denetimler, kıyaslamalar ve öneri geliştirme uygulamaları ile hizmet paketleri için sürekli iyileştirme döngüsünü işletilir. Her bir Cepkask çalışanı, Cepkask A.Ş faaliyet alanı içerisine giren her konuda, etkinliğin ve verimliliğin artırılması amacıyla, düzeltici ve önleyici faaliyette bulunma ve öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir. Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, satış kanallarımız, müşterilerimizden gelen görüşlerin ve eleştirilerin önemini ve değerini bilir ve koşulsuz Müşteri Memnuniyetini sağlama ve bunu sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder. Cepkask A.Ş üst yönetimi kalite yönetim sisteminin gelişmesi ve sürekli kılınması için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlar.