Kurumsal Değerler

Kurumsal Değerler

2003 Yılından günümüze...

Cepkask A.Ş’nin kuruluş ve hizmet felsefesi, 60 yıllık köklü sigortacılık geçmişi ile etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, Köklü, Güçlü, Dürüst, Öncü ve Sorumluluk sahibi olarak belirlenmiştir.

Cepkask A.Ş, müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir yaşama yönelik değişen beklentilerini karşılama konusunda yenilikçi bir yaklaşım içerisinde hareket eder. Mükemmellik anlayışının temelini, teknolojinin tüm alanlarda etkin kullanımı, yalın iş süreçleri, veriye dayalı ve hızlı karar verme sistemi oluşturur.

Konusunda deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, tüm yeniliklere açık, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş insan kaynağı Cepkask A.Ş’nin en önemli değeridir. Cepkask A.Ş sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak çağdaş eğitime, spora, kültüre destek verme geleneğini sürdürmeye kararlı bir anlayışa sahiptir.

Vizyonumuz; 2003 Yılından günümüze kadar, Türkiye’de referans olarak gösterilen hizmetlerimizin ve sektörel liderliğimizin devamlılığını sağlamaktır.

Misyonumuz; Kurulduğumuz ilk günden bugüne, sektörel liderliğimiz gereği taşıdığımız sorumluluğun bilincinde, sektöre yön veren, müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulayan ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitemizi geliştirerek, toplam kalitenin artırarak devamlılığını sağlamaktır.